Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku 2017/2018 - 30 kwietnia, 2 maja, 4 maja

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym:

 

- 2014/2015

- 2013/2014

- 2012/2013

- 2011/2012

 

gratulacje.jpg [160x168]



   




          

 


Rok szkolny 2017/2018

Szkolny konkurs historyczny "Polskie symbole narodowe"

I miejsce - Bartosz Klimczyk, kl. VI

II miejsce - Natalia Łukasik, kl. VI

III miejsce - Nadia Mikołajek, kl. IV




Rok Szkolny 2016/2017


Laureaci konkursu wiedzy: „NASZE LASY”

zorganizowanego przez Nadleśnictwo Świerklaniec

 

Kategoria wiekowa klasy I - III

Igor Lisewski kl. II a – wyróżnienie

Konstancja Grybska kl. II b – wyróżnienie

Julia Gajda kl. III b – wyróżnienie

 

Kategoria wiekowa klasy IV - VI

Wiktoria Rozwałka kl. VI  - III miejsce

Alicja Piątek kl. V – wyróżnienie

Mikołaj Łuczak kl. VI – wyróżnienie

 

X Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych ŚWIETLIK

organizowany przez Akademię Młodych Odkrywców w Krakowie

 

Jakub Bandura kl. V –  wyróżnienie

Igor Grudniewski kl. V – wyróżnienie 


Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus Lingua.Plus - język angielski

Laureat I stopnia- Emily Kuchta klasa IV

Laureat III stopnia - Zuzanna Sitko klasa V

Laureat IV stopnia - Maksymilian Oleszek klasa IIIa

Laureat V stopnia

M. Sitko, J. Gajda, K. Nabrdalik - klsa IIIb

N. Ples - klasa IIIa


I Sączowski Turniej Szachowy dla Dzieci „Szach –Mat” - gminny

Klasyfikacja w kategorii klas I-III:

I  miejsce,  puchar - Jędruszczak Jakub                      

II miejsce  - Balcerzak Szymon                                      

III miejsce - Grybski Konrad                                         

 Klasyfikacja w kategorii klas IV-VI:

II miejsce - Balcerzak Mateusz                      

III miejsce - Chyra Michał                                              

Klasyfikacja drużynowa:

I miejsce, puchar - SP Sączów                                  

Klasyfikacja generalna:

II miejsce  - Jędruszczak Jakub                      

III miejsce - Balcerzak Mateusz                  

 

 IV Szachowa Wiosna w Tąpkowicach – Turniej Szachowy (open) w szachach szybkich

Klasyfikacja juniorów do lat 16:

II miejsce - Grybski Konrad                     

 

Szkolny Konkurs Komputerowy dla uczniów klas II i III 

 

Klasy II: 

I miejsce – Tomasz Głowacz 

II miejsce – Piotr Twardokęs 

III miejsce – Kalina Jacykowska i Julia Kudłacz 

Wyróżnienie – Laura Farys i Konstancja Grybska 

Klasy III: 

I miejsce – Maria Sitko 

II miejsce – Natalia Ples 

III miejsce – Justyna Czajkowska i Maksymilian Oleszek


II Międzygminny Konkurs Języka Polskiego dla uczniów klas IV - SP Bobrowniki

II miejsce dla drużyny w składzie: Alicja Piatek, Emilia Mazan, Bartosz Bednarek


II Międzygminny konkurs piosenki angielskiej "We sing English songs"

II miejsce - Julia Kocot kl. V

III miejsce - Natalia Łukasik kl. V


Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"

eliminacje gminne - Jakub Trefon I miejsce


Ogólnopolski Konkurs Recytatorski "Mały OKR"

Eliminacje gminne:

Kategoria klasy 0 - III

III miejsce: Zuzanna Załucka kl. IIIa

wyróżnienie: Maria Smyl kl. IIb

Kategoria klasy IV - VI

I miejsce: Mateusz Balcerzak kl. VI

wyróżnienie: Julia Kocot kl. V


Konkurs ortograficzny dla uczniów klas II-III

Maria Niedbała - klasa IIIa

Julia Gajda - klasa IIIb


Szkolny konkurs ortograficzny

1 miejsce

Wiktoria Rozwałka- klasa VI

2 miejsce

Kamila Wyparło - klasa VI

Zuzanna Sitko - klasa V

3 miejsce

Emilia Mazan - klasa IV


Szkolny konkurs literacki

1 miejsce

Igor Grudniewski - klasa V

2 miejsce

Wiktoria Rozwałka- klasa VI

3 miejsce

Maria Niedbała - klasa IIIa


Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus Lingua.Plus- język angielski

Laureat III stopnia

Julia Gajda -klasa IIIb

Laureat IV stopnia

Jakub Włodarczyk -klasa IIIb

Zuzanna Sitko -klasa V


Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego

 W kategorii dzieci młodszych:

 I miejsce – Mateusz Balcerzak

 II miejsce – Damian Duda

 W kategorii chłopców starszych:

 I miejsce – Kacper Olszówka

II miejsce – Bartek Wilkiewicz

 III miejsce – Damian Duda

 Alicja Witkiewicz jako jedyna dziewczynka występująca w gronie chłopców - wyróżnienie

 W kategorii osób starszych:

 I miejsce – p. Daniel Pogoda

 II miejsce – p. Sławomir Olszówka

III miejsce – p. Michał Piątek


Szkolny konkurs „ Nasz kontrakt klasowy”

 I miejsce – kontrakt stworzony przez klasę IIA


Rogoźnicki Bieg na 5-ę

Kategoria wiekowa klas 0-3 (dziewczęta)

Dystans 400 m

Marysia Smyl – klasa II – II miejsce

Kategoria wiekowa klas 4-6 (chłopcy)

Dystans 800 m

Mikołaj Łuczak – klasa VI – I miejsce

 

 Międzygminne zawody w biegu przełajowym - I miejsce

Reprezentacja w składzie: Konrad Kubica, Hubert Mrozek, Michał Chyra, Mikołaj Łuczak, Wiktor Łuczak, Dawid Grząś 


Międzyszkolne „Igrzyska Olimpijskie”

I miejsce: Zespół Szkolno – Przedszkolny w Sączowie

II miejsce w międzyszkolnym turnieju w piłce siatkowej dziewcząt 

Skład drużyny: Natalia Zawodniak, Natalia Luzak, Kamila Garczarczyk, Maja Chyra, Wiktoria Rozwałka, Kamila Wyparło, Wiktoria Błaszkowska, Asia Rabsztyn i Julia Grabowska.

II miejsce w międzyszkolnych zawodach w piłce nożnej chłoców.
III miejsce na zawodach powiatowych w piłce nożnej chłopców.

Skład drużyny: Konrad Kubica,  Hubert Flak, Hubert Mrozek, Dawid Grząś, Oskar Borak, Mateusz Balcerzak, Jakub Wyderka

 

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Wspomnienie z wakacji”

I miejsce – Alicja Sośniok – klasa V

Wyróżnienie – Zuzanna Sitko – klasa V

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Barwy jesieni"

I miejsce Zuzannna Sitko


Powiatowy konkurs Plastyczny "Jesienne krajobrazy"

I miejsce Zuzanna Sitko


Powiatowy Konkurs Plastyczny "Pocztówka z wakacji"

I miejsce Alicja Sośniok

wyróżnienie Zuzanna Sitko



 Rok szkolny 2015/2016


 I Festiwal Szachowy o Puchar Wójta Gminy Bobrowniki

 

Kategoria dzieci starsze:   Klasy IV – VI 

Mateusz BALCERZAK -  I miejsce  

Michał CHYRA  - III miejsce

Kategoria dzieci młodsze:  Klasy I – III

Chłopcy:

Szymon BALCERZAK  - I miejsce  

Dziewczynki:

Nadia MIKOŁAJEK  - I miejsce

Magdalena GRABOWSKA  - II miejsce


Czytelnik roku:

  • Oliwia Górecka
  • Szymon Gendziwełna 

Najlepiej czytająca klasa: II b


Półfinalistki Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczego Wielka Liga Czytelników:

  • Katarzyna Nabrdalik
  • Julia Gajda
  • Maria Sitko 

 

Finaliści konkursu literackiego "Ja i moja biblioteka"

Grupa młodsza klasy I - III

I miejsce     - Alicja Piątek

II miejsce    - Katarzyna Nabrdalik 

                  - Julia Gajda

III miejsce   - Natalia Ples

                 - Alicja Karcz 

Grupa starsza klasy IV - VI

I miejsce     - Wojciech Janota

II miejsce    - Wiktoria Błaszkowska

III miejsce   - Kamila Wyparło


Martyna Borówka klasa VI  -  III miejsce (ex aequo) za opowiadanie "(Nie)dostarczona pizza" w konkursie literackim "Literacka zimówka" zorganizowanym przez Powiatowy Dom Kultury w Będzinie


Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Lingua Plus 27 edycja - język angielski 

Zuzia Sitko - laureatka I stopnia 

Emilia Kuchta - laureatka II stopnia

Jakub Bandura - laureat II stopnia

Hubert Flak - laureat III stopnia

Konrad Kubica - laureat III stopnia

Marysia Knap - laureatka V stopnia

Natalia Łukasik - laureatka V stopnia


LAUREACI drugiego etapu KONKURSU WIEDZY: „ NASZE LASY”w kategorii szkół podstawowych

 KLASY I – III

 Alicja Piątek kl. III – I miejsce

 Szymon Lazar kl. II b – II miejsce

 Roksana Gałęza kl. II b – wyróżnienie

 

 KLASY IV – VI

 

Julia Gaj kl. VI – I miejsce

Karol Mitas kl. VI – II miejsce 

Emilia Gaj kl. VI – III miejsce

Kinga Niedbała kl. VI – wyróżnienie

 

 NAGRODA GŁÓWNA (I miejsce) dla uczniów z klasy VI w konkursie na „zabawki” dla zwierząt ze Śląskiego ZOO, którego Organizatorem był Śląski Ogród Zoologiczny w Chorzowie.


Międzyszkolny konkurs recytatorski "Poezja i proza w języku Szekspira"

I miejsce - Mateusz Balcerzak klasa V

III miejsce - Emilia Gaj klasa VI


Międzygminny konkurs piosenki angielskiej

III miejsce Julia Kocot klasa IV


IV Gminny Konkurs Komputerowy

I miejsce Martyna Borówka klasa VI

III miejsce karol Mitas klasa VI

 

Zwycięzcy pierwszego etapu 

KONKURSU WIEDZY: „NASZE LASY” 

organizowany przez Nadleśnictwo Świerklaniec 

 

Jakub Piątek kl. II a

Emilia Rybok   kl. II a 

Alicja Karcz kl. II a 

Szymon Lazar kl. II b 

Magdalena Grabowska kl. II b 

Roksana Gałęza kl. II b 

Katarzyna Nabrdalik kl. II b 

Marysia Sitko kl. II b 

Alicja Piątek kl. III 

Emily Kuchta kl. III 

Emilia Gaj kl. VI 

Julia Gaj kl. VI 

Kinga Niedbała kl. VI 

Karol Mitas kl. VI

 

 IX Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych ŚWIETLIK

organizowany przez Akademię Młodych Odkrywców w Krakowie

 

Jakub Bandura kl. IV – nagroda 

Igor Grudniewski kl. IV – wyróżnienie 

Karol Mitas kl. VI – wyróżnienie 

 

Rejonowy Konkurs Ortograficzny

Emilia Mazan klasa III – wyróżnienie 


VIII Młodzieżowy Przegląd Keyboardowy Bytom Keyboard Tom 2016.

Bartosz Bednarek  klasa III - wyróżnienie w kategorii klasy I-III szkoły podstawowej 


MATEUSZ BALCERZAK

I miejsce w eliminacjach gminnych ogólnopolskiego konkursu recytatorskiego Mały OKR 2016


Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Lingua Plus

język angielski

Emily Kuchta - laureatka I stopnia z wyróżnieniem

Emilia Mazan - laureatka III stopnia

Martyna Borówka - laureatka III stopnia

Zuzia Sitko - laureatka IV stopnia

Konrad Kubica - laureat IV stopnia


Konkurs plastyczny „Barwy jesieni” organizowany przez Dom Kultury w Sączowie:

 I miejsce – Jagoda Ruszkowska, Alicja Piątek, Maja Morek

 II miejsce – Nicole Urbańczyk, Emily Kuchta

 III miejsce – Dominika Czajkowska, Oliwia Elzner

  

Konkurs plastyczny „Kartka świąteczna” organizowany przez Dom Kultury w Sączowie:

 I miejsce – Szymon Kubica, Oliwia Elzner

 III miejsce – Anna Kuwak, Maja Morek, Emilia Mazan

 Wyróżnienie: Nikola Dziuba, Jakub Czesnoić

 

Konkurs plastyczny na ozdobę choinkową organizowany przez Dom Kultury w Sączowie:

 I miejsce: Alicja Piątek

 

Międzygminne Zawody Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym Chłopców

III miejsce -  Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sączowie


Międzygminne biegi przełajowe

I miejsce - reprezentacja chłopców ze szkoły w Sączowie


Bieg na piątkę

Grupa dzieci klas młodszych

I miejsce - Jagoda Ruszkowska

Chłopcy klas IV - VI

II miejsce - Przemek Lazar - klasa VI

III miejsce - Hubert Mrozek - kasa V

 

XX konkurs Wiedzy Biblijnej etap szkolny

I miejsce Martyna Borówka, Igor Grudniewski

II miejsce Mateusz Pitas

III miejsce Bartłomiej Wyparło

 

V Światowy dzień tabliczki mnożenia

Rekordziści:

Nikola Urbańczyk - klasa III

Jakub Bandura - klasa IV

Rusłan Wierżbicki - klasa V

Julia Dyszy - klasa VI

Karol Mitas - kasa VI

Bartek Wyparło - klasa VI

 

X Edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Moje wzrastanie ku człowieczeństwu"

wyróżnienie

Bartosz Dziadkiewicz - klasa VI

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Narysuj zdrowie"

wyróżnienie

Oliwia Szorn - klasa I

Julia Gaj - klasa VI

 

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

W kategorii uczniów klas młodszych

I miejsce - Szymon Balcerzak

II miejsce - Alicja Wilkiewicz

III miejsce - Szymon Kubica

Wyniki klas starszych

Dziewczyny

I miejsce - Natalia Zawodniak

II miejsce - Julia Grabowska

Chłopcy

I miejsce - Kacper Olszówka

II miejsce - Mateusz Pitas

III miejsce - Michał Chyra

Wśród dorosłych

I miejsce - p. Sławomir Olszówka

II miejsce - p .Zdzisław Pitas

III miejsce - p.Grzegorz Dyszy

 

Konkurs na najładniejszą zakładkę do książki

I miejsce

Wiktoria Błaszkowska - klasa V

Julia Gaj - klasa VI

II miejsce 

Milena Wieczorek - klasa IV

Natalia Trefon - kasa VI

III miejsce

Marysia Knap - klasa IV

Radek Laska -  klasa V

Wyróżnienie

Martyna Kucias - klasa IV

Sergiusz Dyszy - klasa IV

Emil Morawiec - klasa V

Weronika Łakomy - klasa VI

Karol Mitas - klasa VI

 

II Międzygminny Konkurs Plastyczny "Jesień w barwach złocistych"

wyróżnienie

Wiktoria Błaszkowska - klasa V

 

Powiatowy Konkurs "Jesienne inspiracje"

wyróżnienie

Kamila Garczarczyk - klasa V

 

Szkolny quiz historyczny "Wielcy Polacy"

I miejsce

Martyna Borówka - klasa VI

Mateusz Balcerzak - klasa V

Zuzanna Sitko - klasa IV

II miejsce

Karol Mitas - klasa VI

Wojtek Janota - klasa V

Szymon Głowacz - klasa IV

III miejsce

Emilia Gaj - klasa VI

Julia Grabowska - klasa V

Igor Grudniewski - klasa VI

 

Olimpiada Wiedzy Archimedes - Matematyka

laureat I

Bartłomiej Wilkiewicz - kl. IV

Karol Mitas - kl. VI

laureat II

Jakub Bandura - kl. IV

Szymon Głowacz - kl. IV

laureat III

Emil Morawiec - kl. V

Martyna Borówka - kl. V

laureat IV

Konrad Kubica - kl. IV

Zuzanna Sitko - kl. IV

laureat V

Bartosz Bednarek - kl. III

Jakub Gendziewełna - kl. IV

Igor Grudniewski - kl. IV

 

Szkolny Konkurs plastyczno- informatyczny „Wielcy Polacy”     

Konkurs plastyczny klasy IV- VI

I miejsce Igor Grudniewski klasa IV

I miejsce Weronika Łakomy klasa VI

II miejsce Wiktoria Błaszkowska klasa V

III miejsce Daria Mustroń klasa VI

wyróżnienie Emilia Gaj klasa VI

wyróżnienie Julia Gaj klasa VI

 

Konkurs komputerowy

I miejsce Mateusz Pitas klasa VI

II miejsce Martyna Borówka klasa VI

III miejsce Dawid Grząś klasa V

wyróżnienie Igor Grudniewski klasa IV

 

II edycja konkursu literackiego "Opowieści z wiejskiego podwórka" organizowanwgo przez Muzeum "Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie"

Alicja Piątek kl. III - III miejsce w kategorii klas I-III Szkoły Podstawowej

Ogólnogminny Konkurs Plastycznym "Ilustracja do książki - Bajkowy świat" w kategorii szkoły podstawowe klasy I-III:

I miejsce - Alicja Piątek - klasa III