100 Lat Niepodległości

marsz niepodległości

Konkurs Do Hymnu w 300 szkołach w całej Polsce

Do Hymnu to ogólnopolski konkurs dla szkół podstawowych organizowany przez Narodowe Centrum Kultury z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w ramach Wieloletniego Programu Rządowego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021. Zadaniem konkursowym jest wspólne wykonanie przez co najmniej połowę uczniów Szkoły Hymnu Państwowego oraz dwóch wybranych pieśni hymnicznych. Więcej: http://dohymnu.nck.pl

Czarownice z Łysej Góry

przedstawienie dla rodziców klasa IIIb 2017 rok szkolny

Gminne Eliminacje Turnieju Wiedzy Pożarniczej

W kategorii wiekowej szkół podstawowych na miejscu pierwszym uplasował się Jakub Trefon z 18 punktami, zaraz za nim na miejscu drugim Dawid Płatek z 17 punktami, natomiast miejsce III należało do Miłosza Nieborowskiego, który zdobył punktów 13. W kategorii szkół gimnazjalnym największą ilość punktów, mianowicie 24 zdobyła Martyna Bacia zajmując miejsce I. Z 21 punktami Piotr Mizielski zajął miejsce II. A miejsce trzecie zdobył Maciej Gwóźdź zdobywając punktów 20. W kategorii wiekowej szkół ponadgimnazjalnych na miejscu I stanął Dominik Linda z 15 punktami, zaś miejsce II należało do Łukasza Chwały, który zdobył punktów 14, a z 12 punktami Przemysław Szudy zdobył miejsce III. Pierwsza trójka z każdej kategorii wiekowej będzie reprezentować naszą gminę na eliminacjach powiatowych.

Szach - mat

Turniej szachowy dla dzieci ze szkół i przedszkoli działających na terenie gminy Bobrowniki.