Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku 2017/2018 - 30 kwietnia, 2 maja, 4 maja

Czarownice z Łysej Góry

przedstawienie dla rodziców klasa IIIb 2017 rok szkolny

Zobacz film »

Gminne Eliminacje Turnieju Wiedzy Pożarniczej

W kategorii wiekowej szkół podstawowych na miejscu pierwszym uplasował się Jakub Trefon z 18 punktami, zaraz za nim na miejscu drugim Dawid Płatek z 17 punktami, natomiast miejsce III należało do Miłosza Nieborowskiego, który zdobył punktów 13. W kategorii szkół gimnazjalnym największą ilość punktów, mianowicie 24 zdobyła Martyna Bacia zajmując miejsce I. Z 21 punktami Piotr Mizielski zajął miejsce II. A miejsce trzecie zdobył Maciej Gwóźdź zdobywając punktów 20. W kategorii wiekowej szkół ponadgimnazjalnych na miejscu I stanął Dominik Linda z 15 punktami, zaś miejsce II należało do Łukasza Chwały, który zdobył punktów 14, a z 12 punktami Przemysław Szudy zdobył miejsce III. Pierwsza trójka z każdej kategorii wiekowej będzie reprezentować naszą gminę na eliminacjach powiatowych.

Szach - mat

Turniej szachowy dla dzieci ze szkół i przedszkoli działających na terenie gminy Bobrowniki.

Zapraszamy na koncert charytatywny "Razem dla Dominiki"

Koncert charytatywny "Razem dla Dominiki" Podczas koncertu odbędzie się zbiórka pieniężna dla Dominiki chorej na Dziecięce Porażenie Mózgowe ! Warto pomagać ! Podczas koncertu również licytacja ! Bilet wstępu do wesołego miasteczka w Chorzowie Kubek z autografem gwiazdy muzyki POP Koszulka z autografami zawodników klubu PLUSLIGI MKS BĘDZIN Przejazd samochodami terenowymi i rajdowymi Lot z instruktorem paralotnią Lot helikopterem! Występy artystyczne : Dominiki Czajkowskiej oraz Chórku Szkolnego z SP Sączów Występ gwiazd wieczoru : PAWEŁ "BIBA BINKIEWICZ" - Finalista X-Factora HENRYK CZICH - założyciel i wokalista zespołu Universe MICHAŁ "GASHOO" GASZ - jeden z najlepszych męskich głosów w tym kraju, zwycięzca Szansy Na Sukces, wokalista w orkiestrze Piotra Rubika ! KOCHANI WARTO POMAGAĆ I WSPIERAĆ ! DOBRO POWRACA. Nie może was zabraknąć ! 03.03.2017 rok godzina 18:00 Dom Kultury w Sączowie ul. Wolności 61a