Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sączowie
http://zsp.saczow.superszkolna.pl

03 listopada 2015 15:43 | Aktualności

Finał X edycji konkursu „Moje wzrastanie ku pełni człowieczeństwa”

W sobotę 24 października odbył się finał X edycji konkursu „Moje wzrastanie ku pełni człowieczeństwa”, organizowanego przez Stowarzyszenie Profilaktyki i Wspierania Rozwoju Osobowości Dzieci i Młodzieży „Wzrastanie”. Temat jubileuszowej edycji konkursu brzmiał: „Wielkość Jana Pawła II w świadectwie przekazanym mi przez innych lub w moim osobistym doświadczeniu”, a uczestnicy przygotowywali prace literackie, plastyczne i multimedialne.

Finał tegorocznej edycji odbył się w Radymnie, w Miejskim Ośrodku Kultury, gdzie miała miejsce część oficjalna, po której młodzież oraz dzieci z Przedszkola  zaprezentowały programy artystyczne. Następnie nastąpiło uroczyste wręczenie dyplomów laureatom konkursu.

Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w tegorocznej edycji konkursu, wykonując prace multimedialne. I mamy się czym pochwalić. Jako jedyna szkoła podstawowa zdobyliśmy wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy uczniowi z klasy VI Bartoszowi Dziadkiewiczowi, który zdobył wyróżnienie w X Edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Moje wzrastanie ku pełni człowieczeństwa”.


Laureaci konkursu multimedialnego >>

Zdjęcia: