Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sączowie
http://zsp.saczow.superszkolna.pl

03 listopada 2015 15:45 | Aktualności

KONKURS PLASTYCZNY „JESIENNE INSPIRACJE" ROZSTRZYGNIĘTY

Jesień to piękna pora roku. Świat wtedy staje się wielobarwny przybierając kolory złota, czerwieni i brązu. Jak śpiewał Czesław Niemen „jesień jest złotawa, krucha i miła”. Jest również bardzo inspirująca. Pobudza kreatywność zachwycając swoim pięknem. Przekonali się o tym jurorzy, którzy wyłonili laureatów w powiatowym konkursie „Jesienne Inspiracje”, którego organizatorem był Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach.

W tym roku konkurs zaskoczył jurorów nie tylko wysokim poziomem wykonanych prac, ale również ilością nadesłanych dzieł. Do MOK-u napłynęło ponad 300 prac. To były prawdziwe dzieła sztuki. Prace wykonane zostały różnymi technikami, a w każdej zawarte zostało inne spojrzenie na jesień. Jury przyznaje, że ogromnym wyzwaniem było wyłonienie zwycięzców.

Oficjalne rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 27 października na sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Wojkowicach. Zwycięzcy otrzymali nagrody oraz dyplomy. Towarzyszyła temu wystawa wszystkich nadesłanych prac.

Laureatką konkursu została nasza uczennica z klasy V Kamila Garczarczyk. Kamila zdobyła wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy!