Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sączowie
http://zsp.saczow.superszkolna.pl

31 marca 2016 23:23 | Aktualności

Konkurs „Sączowskie Palmy Wielkanocne” - rozstrzygnięty!

Z roku na rok wzrasta zainteresowanie parafialno – szkolnym konkursem na najpiękniejszą sączowską palmę wielkanocną. W tym roku do konkursu zgłoszono 19 prac wykonanych przez dzieci z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Sączowie oraz dorosłych parafian i inne dzieci.

W większości palmy zostały wykonane przez 1 autora. 7 palm wykonano w zespołach dwuosobowych.

Wystawa palm zgłoszonych do konkursu została zorganizowana w kościele parafialnym w Sączowie. Konkursowe palmy wielkanocne można było oglądać od Niedzieli Palmowej do drugiego dnia świąt Wielkanocnych.

Wszystkie palmy były bardzo piękne, wykonane z ogromną starannością, pomysłowością i z wielkim sercem. Palmy były niezwykle ciekawe, wykonane różnorodnymi technikami plastycznymi spełniające kryteria regulaminu konkursu.

Jury konkursowe miało duży problem z wyborem tej najpiękniejszej palmy i wyłonieniem laureatów. Po burzliwych obradach komisji udało się wyłonić zwycięzców.

Zgodnie z regulaminem konkursu „Sączowskie Palmy Wielkanocne” w drugi dzień świąt wielkanocnych po Mszy św. o godz. 12.00  proboszcz ks. Marek Sendal ogłosił wyniki konkursu.

I miejsce: Jakub Błaszkowski lat 10 z mamą

II miejsce: Oliwia Dyszy i Sara Madej lat 5

III miejsce: Wojciech Kukuła lat 6 z babcią

 Jury przyznało również wyróżnienia dla prac wykonanych przez:

Komisja Konkursowa nagrodziła również palmy, których autorami byli:

Laureaci konkursu i uczestnicy zostali obdarowani pamiątkowymi dyplomami i upominkami.

Zdjęcia: