Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sączowie
http://zsp.saczow.superszkolna.pl

25 czerwca 2017 18:20 | Aktualności

Podsumowanie roku szkolnego 2016/2017

Nagroda Wójta Gminy Bobrowniki  – Mateusz Balcerzak kl.VI

Nagroda Dyrektora  Szkoły– Natalia Łukasik  kl.V

 


Wyróżnieni 

Klasa IV

Oliwia Elzner 5,45

Alicja Piątek 5,36

Emily Kuchta 5,36

Bartosz Bednarek 5,18

Kinga Czapla 5,00

Emilia Mazan  5,00

Maksymilian Nowak  5,00

Jagoda Ruszkowska 5,00

Alicja Wilkiewicz 5,00

Alicja Smyl 4,91

Radosław Sokoła 4,91

Dominika Czajkowska 4,90

Szymon Kubica 4,82

Jakub Trefon 4,82

 

Klasa V

Natalia Łukasik 5,64

Jakub Bandura 5,6

Zuzanna Sitko 5,55

Szymon Głowacz 5,0

Kocot Julia 5,0

Milena Wieczorek 5,0

Hubert Flak 4,91

Seriusz Dyszy 4,82

Jakub Gendziwełna 4,82

Igor Grudniewski 4,82

Maria Knap 4,82

Aleksandra Kopiec 4,82

 

Klasa VI

Mateusz Balcerzak - 5,36

Wiktoria Rozwałka - 5,64

Kamila Garczarczyk - 5,018

Kamila Wyparło - 5,18

Wojtek Janota - 5,55

Wiktoria Błaszkowska - 5,18

Natalia Luzak - 5,18

Mikołaj Łuczak - 5,36

Maja Chyra - 4,91

Julia Grabowska - 5,0

Joanna Rabsztyn - 4,91

 

Mistrz zachowania:

Klasa IIa – Julia Musiał

Klasa IIb – Dominik Kłys

Klasa IIIa – Maria Niedbała

Klasa IIIb -  Julia Gajda i Katarzyna Nabrdalik

Klasa IV -  Alicja Piątek

Klasa V - Natalia Łukasik

Klasa VI – Maja Chyra


Uczeń ze 100% frekwencją

Klasa IIb – Maria Smyl i Konstancja Grybska

Klasa IIIb -  Justyna Sroka, Dawid Nowak , Maria Sitko

Klasa V -  Wiktoria Nowak

 

Mistrz Rachunków

Klasa IIa -  Jakub Janota

Klasa IIb – Filip Barański

Klasa IIIa– Emilia Rybok

Klasa IIIb – Mateusz Gola

 

Mistrz Słówek z języka angielskiego

Klasa IIa – Jakub Janota

Klasa IIb – Piotr Twardokęs

Klasa IIIa – Alicja Karcz

Klasa IIIb – Mikołaj Czapla

Klasa IV – Emilia Mazan

Klasa V - Jakub Bandura

 

Wicemistrz Słówek z języka angielskiego

Klasa IIa – Selena Rogacka

Klasa IIb – Konrad Grybski

Klasa IIIa-  Dawid Kozieł

Klasa IIIb – Maria Sitko

Klasa IV – Nicole Urbańczyk

Klasa V - Kinga Abelec-Janiszewska

 

Przyjaciel przyrody (za aktywny udział w zbiórce makulatury)

Anna Kuwak - klasa IV

Jakub Trefon - klasa IV

Jakub Bandura - klasa V