25 maja 2014 21:16 | Aktualności

UROCZYSTE OTWARCIE ODNOWIONEGO SZKOLNEGO BOISKA.

Boisko przy szkole w Sączowie od dawna wymagało remontu. Poprzednia nawierzchnia uległa całkowitemu zużyciu i była nie tylko niekomfortowa, była nawet niebezpieczna dla uczniów. Przywrócenie boiska do stanu używalności  było jednym z zadań,  jakie założyliśmy planując pracę Szkoły Promującej Zdrowie.

Remont został przeprowadzony w czasie ubiegłych wakacji. Na odpowiednio przygotowanej podbudowie wyrosła już trawa, a wokół niej zamontowane zostały zraszacze.

Modernizacja obiektu kosztowała 15800 zł. Prace wykonała firma SZKÓŁKA DRZEW I KRZEWÓW pana Jacka Wolnego z Rogoźnika.

21 maja 2012 r. nastąpiło długo oczekiwane przez dzieci otwarcie odnowionego obiektu. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonała Zastępca Wójta p. Agnieszka Pilarek –Słabikowska wraz z Przewodniczącą Rady Gminy Bobrowniki p. Katarzyną Cofałą i wiceprzewodnicząca p. Krystyną Bożek.

Po pokazie piłkarskiej rozgrzewki nadszedł czas na inauguracyjny towarzyski mecz. Drużyna gospodarzy rozegrała go z piłkarzami UKS Bobrowniki.

Wszyscy dobrze się bawili i cieszyli z nowego obiektu, bo jak śpiewał szkolny chór: „dziś wybiegamy na szkolne boisko, na szczęście mamy je blisko!”

Dziękujemy wszystkim za przybycie na naszą uroczystość.

Jesteśmy wdzięczni za pomoc w realizacji naszych planów, za wsparcie, zrozumienie.

Dziękujemy za podarowane nam piłki:

• Pani  Radnej Alicji Nabrdalik –Kocot,

• pani wiceprzewodniczącej Krystynie Bożek,

• panu dyrektorowi Stanisławowi Fijołkowi,

• Klubowi Sportowemu „Płomień” Sączów.

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej   >> Oglądaj

Otwarcie boiska 2014