25 maja 2014 22:00 | Aktualności

Dnia 22 maja w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Sączowie odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski pod hasłem "Prezentujemy twórczość pisarzy anglojęzycznych". W konkursie rywalizowało dziewięcioro uczniów ze szkół podstawowych: w Bobrownikach, Dobieszowicach, Rogoźniku i Sączowie. Uczestnicy konkursu z dużą precyzją i aktorskimi akcentami prezentowali w języku angielskim fragmenty prozy i poezji pisarzy anglojęzycznych. Komisja sędziowska wyłoniła zwycięzców:

I miejsce - Julia Mosur - Szkoła Podstawowa w Bobrownikach

II miejsce - Aleksander Borys - Szkoła Podstawowa w Dobieszowicach

Emilia Gaj - Szkoła Podstawowa w Sączowie

III miejsce - Piotr Sadowski - Szkoła Podstawowa w Rogoźniku

Laureatom konkursu wręczono dyplomy i nagrody książkowe. Pozostali uczniowie otrzymali dyplomy udziału w konkursie. Podziękowania wręczono nauczycielom, którzy przygotowali uczniów do konkursu oraz członkom Komisji recytatorskiej.

Wszystkim uczniom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.