25 maja 2014 22:11 | Aktualności

SĄCZÓW BIEGA! BIEG WIOSNY 2014

Już po raz dziesiąty 24 maja 2014r. na stadionie w Bobrownikach pod patronatem Wójta Gminy odbył się w Bieg Wiosny. I tym razem nasi uczniowie nie zawiedli. W całym biegu udział wzięło aż 102 uczestników, w tym spora ilość naszych dzieciaków.

Nasze najlepsze biegaczki to:

Jagoda Ruszkowska – II miejsce w kat. klas I – II

Wiktoria Więcławska – I miejsce w kat. klas V–VI

Nasi najlepsi biegacze:

Konrad Kubica – I  miejsce w kat. klas I – II

Mikołaj Łuczak – II miejsce w kat. klas I – II

Kamil Wójcik – I miejsce w kat. klas V – VI

Przemek Lazar - I miejsce w kat. klas III - IV

W sześciu kategoriach wiekowych dla szkoły podstawowej zdobyliśmy cztery I miejsca i dwa II. BRAWO!

Wielkie brawa należą się dla jednej z naszych mam, która dla przykładu zdecydowała się pobiegać. Pani Katarzyna Łuczak zajęła III miejsce wśród biegających pań, których z roku na przybywa coraz więcej.

Wszyscy laureaci otrzymali dyplomy i puchary, a uczestnicy biegu pamiątkowe medale.

Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej   >> Oglądaj