24 czerwca 2014 20:50 | Aktualności

V PIKNIK RODZINNY w Szkolnym Ogrodzie

Kolejny niezapomniany piknik za nami! To już piąty raz, kiedy spotykamy się w szkolnym ogrodzie, by bez książek i plecaków, ale za to z uśmiechem na buzi i dobrym humorem, spędzić miło czas z nauczycielami, kolegami i z rodzicami. Tym razem przywitały nas występy uczniów, którzy zaprezentowali widowni przeróżne talenty: taneczne, wokalne, plastyczne. Kolejny raz mogliśmy podziwiać malowidła dzieci, zaprezentowane na sztalugach. Nie obyło się bez uwielbianej gry w bule oraz przejażdżek konnych. Najmłodsi najwięcej uciechy czerpali z dmuchanego zamku, gdzie mogli skakać do woli. Dużym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa, którą poprowadzili rodzice. Głodni mogli spróbować przepysznego bigosu i równie dobrych kiełbasek. A na deser wyśmienite ciasta i kawa. Jak co roku dopisała nam pogoda. To już tradycja, którą pragniemy kontynuować :). Duże podziękowanie należą się wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób pomogli przy organizacji i przebiegu pikniku. Widzimy się za rok!

Podziękowanie za pomoc rzeczową i finansową,  dzięki której możliwe było  zorganizowanie  V Pikniku  Czerwcowego  w ZSP w Sączowie  w dniu 24 czerwca 2014 r.  Czytaj >>

Piknik 2014