Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku 2017/2018 - 30 kwietnia, 2 maja, 4 maja

Aktualności

27 czerwca 2014 13:13 | Aktualności

Najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2013/2014

Dowiedz się, którzy uczniowie uzyskali świadectwa z wyróżnieniem w roku szkolnego 2013/2014.



Dominika Kukuła (klasa VI) – Nagroda Wójta Gminy Bobrowniki. 

Weronika Cogiel i Dominika Kukuła – Nagroda Dyrektora (najwyższy wynik ze sprawdzianu szóstoklasisty).

Milena Surma (klasa VI) – Nagroda Specjalna ufundowana przez radną gminy panią Alicję Nabrdalik – Kocot (najwyższa średnia w szkole - 5,64, wzorowa postawa uczniowska oraz reprezentowanie szkoły w konkursach).

Tytuł najlepszego sportowca szkoły w roku szkolnym 2013/2014 uzyskał uczeń klasy VI Kamil Wójcik.


Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:

Klasa I:

  • Dominika Czajkowska
  • Kinga Czapla
  • Oliwia Elzner
  • Anna Figiel
  • Emilia Mazan
  • Maja Morek
  • Maksymilian Nowak
  • Alicja Piątek
  • Alicja Smyl
  • Jakub Trefon

Klasa II

  • Kinga Abelec-Janiszewska
  • Sergiusz Dyszy
  • Hubert Flak
  • Jakub Gendziwełna
  • Igor Grudniewski
  • Bartosz Klimczyk
  • Maria Knap
  • Julia Kocot
  • Martyna Kucias
  • Łukasik Natalia
  • Wiktoria Nowak
  • Zuzanna Sitko
  • Milena Wieczorek

Klasa III

  • Mateusz Balcerzak
  • Wiktoria Błaszkowska
  • Oskar Borak
  • Kamila Garczarczyk
  • Wojciech Janota
  • Emil Morawiec
  • Radosław Laska
  • Mikołaj Łuczak
  • Wiktoria Rozwałka
  • Rusłan Wierżbicki
  • Kamila Wyparło

Klasa IV

  • Karol Mitas (5,36)
  • Martyna Borówka (5,27)
  • Emilia Gaj (5,18)
  • Kinga Niedbała (5,09)
  • Mateusz Pitas (5,09)
  • Bartłomiej Wyparło (5,0)
  • Julia Gaj (5,0)
  • Patryk Napiórkowski (5,0)
  • Natalia Trefon (4,9)

 Klasa V

  • Karolina Ćwieląg – 5,36
  • Wiktoria Dyszy – 5,18
  • Michał Gwoźdź  – 5,18
  • Wiktoria Mateja – 5,09
  • Anna Pawłowska – 5,09
  • Maksymilian Surowiec – 5,09
  • Jakub Sakowski – 4,91
  • Natalia Zimnik – 4,91
  • Michał Wieczorek – 4,82
  • Emilia Łukasik – 4,82

Klasa VI

  • Surma Milena – 5.64
  • Kukuła Dominika – 5.54
  • Troszyńska Natalia – 5.45
  • Przybylak Natalia – 5.36
  • Chwała Wiktoria – 5.09
  • Ruszkowska Julia – 5.09
  • Flak Grzegorz – 5.00
  • Wójcik Kamil- 5.00
  • Cogiel Weronika – 4.91
  • Knap Hubert – 4,91
  • Wyparło Agata – 4.91
  • Kaim Łukasz – 4.82
  • Opielak Paweł – 4.82
  • Dudziak Laura – 4.80

 

Mistrz  zachowania:

Klasa I: Jagoda Ruszkowska, Nicole Urbańczyk, Kinga Woźniak

Klasa II: Kinga Abelec- Janiszewska, Maria Knap, Zuzanna Sitko

Klasa III: Kamila Garczarczyk, Wiktoria Rozwałka, Kamila Wyparło

Klasa IV: Martyna Borówka, Natalia Trefon, Mateusz Pitas

Klasa V: Michał Gwóźdź, Wiktoria Mateja, Emilia Łukasik, Natalia Zimnik

Klasa VI: Laura Dudziak, Julia Ruszkowska, Kamil Wójcik


 GRATULACJE!!!

Przeczytano: 837 razy. Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry