27 czerwca 2014 20:44 | Aktualności

Życzymy Udanych i Bezpiecznych Wakacji!!!

Jak każdy rok szkolny był i ten niewątpliwie czasem trudnej i wytężonej pracy. Przed nami WAKACJE. Udajemy się na nie w poczuciu dobrze wypełnionego obowiązku.

Drodzy Uczniowie, życzymy Wam,  aby czas wakacji był czasem dobrego odpoczynku, beztroski, relaksu, a także podróżowania, poznawania nowych miejsc i ludzi. Kochani Przdszkolacy, do Was kierujemy życzenia słonka, beztroskiej zabawy, radości nad mozem, w górach, u babci w ogródku! Nauczycielom życzymy ciszy, spokoju, oddania się własnym pasjom i realizowaniu marzeń, Rodzicom wielu wspólnych chwil spędzonych z dziećmi, pogody, słońca, rodzinnego szczęścia, które jest bezcennym skarbem.

Do zobaczenia 1 września!!!

Dyrektor i Grono Pedagogiczne