28 czerwca 2014 15:07 | Aktualności

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Dnia 27 czerwca 2014 roku o godzinie 1100 w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014. Wzięli w nim udział zaproszeni goście, uczniowie, nauczyciele i rodzice. Szóstoklasiści w części artystycznej wyrazili podziękowanie za sześć lat edukacji w naszej szkole. Wyróżnieni uczniowie klasy VI otrzymali nagrody. Wręczono również nagrody uczniom klas I-V, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i zachowaniu. Pozostałe nagrody były wręczane na apelu w przeddzień zakończenia roku szkolnego. Na piątkowej uroczystości Pani Dyrektor podziękowała za współpracę przybyłym gościom wspierającym szkołę oraz rodzicom. Podziękowała również za wieloletnią współpracę Przewodniczącej Rady Rodziców- Pani Elżbiecie Stręk. Po zakończeniu części artystycznej wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, by odebrać świadectwa i życzyć sobie udanych wakacji.