17 czerwca 2014 21:06 | Aktualności

Wizyta w Bibliotece Publicznej w Sączowie

Na początku maja uczniowie klas I – III byli gośćmi Biblioteki Publicznej w Sączowie. W ramach Tygodnia Bibliotek nasi uczniowie odbyli spotkania pt. „Czytanie łączy pokolenia”.

Na dzieci czekała niespodzianka. Przywitała ich Pani Asia w towarzystwie pań, które czytały im fragmenty książek i wiersze. Były to utwory literackie, które, panie czytały kiedyś swoim dzieciom i wnukom. Okazało się, że utwory te obecnie również cieszą się dużą popularnością wśród dzieci i są chętnie czytane. Spotkanie zakończyło się konkursem na temat treści czytanych utworów oraz konkursem plastycznym. Wszystkim bardzo podobały się zajęcia. Dziękujemy Pani Asi!

Uczniowie klas I – III z wychowawczyniami

Biblioteka 2014