07 października 2014 16:05 | Aktualności

Dzień Chłopaka

We wtorek 30.09.2014 r. w naszej szkole odbył się Dzień Chłopaka. Z tej okazji dzień wcześniej, w poniedziałek, została zorganizowana dyskoteka dla klas 4-6 z licznymi konkursami i zabawami. Na gazetce oprócz życzeń można było przeczytać znaczenia imion męskich. Dziewczyny z samorządu szkolnego składały wszystkim chłopakom życzenia, częstowały słodką niespodzianką i wspólnie z innymi uczennicami odśpiewały „Sto Lat”. W każdej klasie odbyły się wybory najsympatyczniejszego chłopaka. Zaszczytny tytuł "Dżentelmena klasy" otrzymali:

Jakub Piątek, Szymon Lazar, Hubert Flak, Maksymilian Nowak, Oskar Borak, Przemek Lazar i Michł Gwóźdź.

W tym dniu obchodziliśmy również Dzień Krawata. W związku z tym nie tylko chłopcy, ale i dziewczyny założyli krawaty.

Kasia Borak

Dzień Chłopaka 2014