03 listopada 2014 16:21 | Aktualności

II Gminny Konkurs Plastyczny "Barwy Jesieni"

Po raz drugi 29 października w naszej szkole zorganizowany został Gminny Konkurs Plastyczny dla klas IV- VI. W dobrych humorach, drogą losowania, uczestniczki (w tym roku były tylko dziewczynki) zajęły miejsca przy stolikach z farbami i paletami. Przez półtorej godziny nasze piątoklasistki malowały martwą naturę.  Czas szybko mijał, a komisji został trudny wybór, gdyż prace plastyczne były ciekawą interpretacją martwej natury. Pastelowe, z kolorami lokalnymi, dobrze zakomponowane stały się  dumą nie tylko twórców, ale także nauczycielek przygotowujących uczennice do konkursu. Konkurs wśród uczniów cieszy się popularnością, gdyż jest to „plastyka na żywo”. Uczestnicy mogą wymienić się doświadczeniem, malują zerkając na pracę „konkurencji”. Nagrodzeni w II Gminnym Konkursie Plastycznym „Barwy jesieni”:

I miejsce Emilia Gaj SP Sączów

II miejsce  Aleksandra Kasjaniuk SP Dobieszowice

III miejsce Aleksandra Gładysz SP Rogoźnik

Wyróżnienie Paulina Bochynek SP Bobrowniki

Gratulujemy i zapraszamy za rok!