23 lutego 2015 20:38 | Aktualności

Konkurs Recytatorski

Dnia 20 lutego br. odbył się w naszej szkole Konkurs Recytatorski dla klas I-III. Brało  w nim udział dwadzieścioro troje uczniów, z czego sześcioro przeszło do kolejnego etapu. Uczestnicy znakomicie znali swoje teksty i interpretowali je najlepiej jak potrafili. W nagrodę każdy z nich otrzymał dyplom za włożenie wysiłku w przygotowania, a najlepszych recytatorów wybrało jury składające się z: bibliotekarki – Ilony Lazar, wychowawczyni klasy III – Izabeli Cebuli, wychowawczyni klasy II – Iwony Sowiślok oraz wychowawczyń klas Ia i Ib – Marii Mańczyk oraz Iwony Kalus. Zwycięzcami szkolnego konkursu zostali: Anna Musiał (klasa Ia), Katarzyna Nabrdalik, Julia Gajda, Roksana Gałęza (klasa Ib), Oliwia Elzner, Alicja Piątek (klasa II), Zuzanna Sitko, Konrad Kubica (kl. III). Teraz będą mieli okazję godnie reprezentować szkołę w Konkursie Recytatorskim „Mały OKR 2015” odbywającym się w Gminnym Ośrodku Kultury w Bobrownikach dnia 3 marca 2015 r.

W tym samym turnieju będzie miało okazję zaprezentować się troje uczniów – reprezentantów klas IV-VI. Wiktoria Rozwałka, Mateusz Balcerzak (klasa IV) oraz Emilia Gaj (klasa V) w bardzo wyrównanej walce pokonali swoich rówieśników w Szkolnym Konkursie Recytatorskim dla klas starszych. O ich zwycięstwie zadecydowało jury, w skład którego weszły panie Ilona Lazar
oraz Milena Caban. Wybór nie był łatwy, bo poziom występów w tym roku był bardzo wysoki. Wierzymy, że przełoży się to na sukces w dalszym etapie zmagań. Wszystkim naszym reprezentantom życzymy powodzenia i trzymamy kciuki!