04 marca 2015 14:47 | Aktualności

Projekt „Wszystkie Kolory Świata” dobiegł końca.

Szanowni Państwo,

Projekt „Wszystkie Kolory Świata” dobiegł końca.2.jpg

Powstały piękne laleczki – małe dzieła sztuki, pomysłowe, kolorowe, starannie wykonane. Jednym słowem CUDOWNE! Wszyscy włożyli w nie dużo wysiłku i serca. Bardzo za to dziękujemy.

Dzieci pracowały nad lalkami wspierane przez najbliższych – rodziców, dziadków, ciocie. To ich  właśnie  szóstoklasiści zaprosili 23 lutego na spotkanie przy herbatce i ciastkach, by podsumować projekt i zaprezentować swoją pracę. Każda z lalek otrzymała tożsamość – imię, pochodzenie, a ich  twórcy przedstawili zaproszonym ciekawe prezentacje multimedialne na temat krajów z jakich pochodzą. Trzeba przyznać, że uczniowie przygotowali się bardzo starannie, wykazali wiedzą i umiejętnością wystąpień przed publicznością.

Laleczki wylicytowane zostały za łączną kwotę 1200 zł, która zostanie przekazana na rzecz ratowania życia dzieci w Sudanie Południowym.

Raz jeszcze serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok.

Powiązane wiadomości:

Wszystkie Kolory Świata