11 marca 2015 17:31 | Aktualności

Fajne dziewczyny w klasie mam, dlatego cukierki im dzisiaj dam!

Dnia 9 marca odbył się apel z okazji Dnia Kobiet. Przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego w imieniu męskiej części szkoły złożył wszystkim Paniom oraz uczennicom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń, wielu powodów do radości oraz samych przyjemnych w życiu zdarzeń. Nie zabrakło tradycyjnego „Sto lat” odśpiewanego przez wszystkich chłopców oraz słodkiej niespodzianki dla każdej dziewczyny.

W minionym tygodniu chłopcy wybierali najsympatyczniejszą, najbardziej wyjątkową dziewczynę z każdej klasy. Po wyrównanych wynikach widać, że chłopcy nie mieli łatwego zadania.

Tytuł najsympatyczniejszej uczennicy otrzymały:

Iga Morek, Kasia Nabrdalik, Jagoda Ruszkowska, Marysia Knap, Kamila Wyparło, Daria Mustroń  oraz Ania Pawłowska.