10 kwietnia 2015 19:58 | Aktualności

Międzygminne zmagania z ortografią

Dnia 9 kwietnia w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny. Uczestniczyli w nim chętni uczniowie z klasy II i III.

Najlepsze wyniki uzyskali:

• klasa II: Emilia Mazan i Alicja Piątek,
  • klasa III: Igor Grudniewski i Julia Kocot.

Osoby te 22 kwietnia reprezentowały naszą placówkę w Międzygminnym Konkursie Ortograficznym organizowanym przez Szkołę Podstawową w Dobieszowicach. W konkursie uczestniczyli uczniowie ze szkół podstawowych naszej gminy oraz uczniowie ze szkoły w Wojkowicach. Zadaniem uczestników było jak najlepiej napisać dyktando pt. „Wizyta w kinie”.

Uczennica klasy II Emilia Mazan zdobyła I miejsce spośród uczestników reprezentujących klasy II. Wśród uczniów klas III – II miejsce zajął Igor Grudniewski.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.