03 czerwca 2015 14:15 | Aktualności

Tegoroczny Dzień Dziecka jak zwykle obchodziliśmy na sportowo, ale nie tylko...

Po raz drugi odbył się szkolny konkurs „ Mam talent", w którym wystąpiło wiele uzdolnionych dzieciaków. W tym roku nasi uczniowie zaprezentowali bardzo wysoki poziom umiejętności . Mieliśmy przegląd wyczynów sportowych, magii, śpiewu, tańca…  Jury miało trudne zadanie, ale po długich obradach wyłoniło zwycięzców. Jeszcze raz trzeba zaznaczyć, że występy bardzo się podobały i wszyscy byli zachwyceni zdolnymi i odważnymi koleżankami i kolegami. Oto nagrodzeni:

Sonia Hauke, klasa I, pokaz z hula - hop

Natalia Łukasik, klasa III, śpiew

Aleksander Brzeski, klasa VI, kostka Rubika ułożona w 38 sekund

Julia Kocot, klasa III, śpiew

Julia Majewska, klasa V, śpiew

Potem nasi uczniowie próbowali swoich sił w wielu konkurencjach sportowych takich jak: strzał do bramki miotłą czarownicy, rzut moherem, zbijanie kręgli, tor przeszkód i rzuty do ruchomego celu.

Wszystkie dzieci bawiły się doskonale przy wyśmienitej pogodzie, a te które wypadły najlepiej otrzymały dyplomy i drobne upominki. Wśród naszych zwycięzców znaleźli się:

W kategorii dzieci najmłodszych:

Dziewczynki:

I miejsce - Wiktoria Nowak

II miejsce - Zuzia Sitko

III miejsce  i- Kinga Abelec - Janiszewska

Chłopcy:

I miejsce - Szymon Głowacz

II miejsce - Marcin Szulc

III miejsce - Artur Flak

W kategorii dzieci starszych:

Dziewczęta:

I miejsce - Ania Pawlikowska

II miejsce - Natalia Zimnik

III miejsce - Emilia Łukasik

Chłopcy:

I miejsce - Mateusz Siara

II miejsce - Hubert Mrozek

III miejsce - Michał Wieczorek

Pogoda była piękna, było bardzo ciepło, więc po zabawach i rywalizacji wszyscy chłodzili się chlapiąc wodą i zajadając ufundowane przez Radę Rodziców lody.

Dzień Sportu 2015