Przyjmowanie ofert ubezpieczenia uczniów w zakładce "Ogłoszenia"

21 września 2015 16:43 | Aktualności

BIEG NA PIĄTKĘ

W niedzielę, 19 września, w rogoźnickim parku przeprowadzony został ROGOŻNICKI BIEG NA 5-KĘ. Była to inicjatywa obywatelska mieszkańców sołectwa, organizowana przy wsparciu grupy biegowej oraz Gminy Bobrowniki. Udział w nim wzięło wielu uczniów z naszej szkoły, którzy spisali się naprawdę świetnie.

W grupie dzieci klas młodszych spośród dziewczynek najlepszą okazała się uczennica klasy III Jagoda Ruszkowska zajmując I miejsce.

W kategorii chłopców klas IV -VI,  uczeń klasy VI - Przemek Lazar uplasował się na II miejscu, a zaraz po nim przybiegł Hubert Mrozek z klasy V zajmując miejsce III. W tej właśnie kategorii wypadliśmy najlepiej, bo w pierwszej dziesiątce znalazło się aż ośmiu naszych chłopaków.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!