01 października 2015 20:56 | Aktualności

Dzień Chłopaka

,Mili koledzy, zacne chłopaki,
W dniu Waszego święta,
Najlepsze życzenia składają Wam dziewczęta.

30 września obchodziliśmy pod hasłem "Dzień Krawata na Dzień Chłopaka". W tym dniu chłopcy mieli ubrane krawaty, a niektórzy także koszule, tymczasem dziewczyny  pozwoliły spodniom odpocząć w szafie i do szkoły przyszły w spódnicach. Wszyscy prezentowali się bardzo elegancko.

Z okazji Dnia Chłopaka Samorząd Uczniowski przeprowadził wybory na NAJ chłopaków.  W wyborach wzięły udział wszystkie uczennice naszej szkoły, które wybierały NAJbardziej kulturalnego chłopca w swojej klasie oraz kolegę, który szczyci się NAJładniejszym uśmiechem. A oto wyniki plebiscytu:

Posiadaczem NAJładniejszego uśmiechu okrzyknięto:

• Kubę Janotę - kl. Ia

• Konrada Grybskiego - kl. Ib

• Maksa Oleszka - kl. IIa

• Szymka Gendziwełnę - kl. IIb

• Szymka Kubicę - kl. III

• Huberta Flaka - kl. IV

• Bartka Twardokęsa - kl. V

• Kamila Czaplę - kl. VI

Upominkiem dla nich była pasta do zębów zapewniająca zdrowy i piękny uśmiech.

NAJbardziej kulturalni chłopcy w naszej szkole według uczennic to:

• Tomek Głowacz - kl. Ia

• Szymon Balcerzak - kl. Ib

• Kuba Piątek - kl. IIa

• Kuba Włodarczyk - kl. IIb

• Szymon Kubica - kl. III

• Bartek Klimczyk - kl. IV

• Hubert Mrozek - kl. V

• Karol Mitas - kl. VI

Przygotowaliśmy dla nich coś słodkiego. Licząc, że jako kulturalni koledzy, podzielą się z nami :-)

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!!!

Na apelu oprócz życzeń nie zabrakło "Sto Lat" odśpiewanego przez wszystkie dziewczyny oraz słodkiej niespodzianki dla każdego chłopaka.

Uwieńczeniem tego Święta była dyskoteka szkolna dla uczniów klas IV-VI. Wszyscy świetnie się bawili w rytm muzyki przygotowanej przez szóstoklasistów. Niestety – wszystko co dobre szybko się kończy. Trzy godziny wspaniałej zabawy szybko minęły. Z niecierpliwością oczekujemy na następną szkolną dyskotekę.

Dzień Chłopaka 2015