16 października 2015 14:27 | Aktualności

Spotkanie z przedstawicielem Policji

W dniu 15 października w naszej szkole gościliśmy przedstawiciela Powiatowej Komendy Policji w Będzinie. Pan sierżant spotkał się z uczniami klas IV-VI naszej szkoły, by porozmawiać z nimi o bezpieczeństwie, odpowiedzialności i konsekwencjach niewłaściwego zachowania. Pan policjant omówił zasady zachowania obowiązujące w środowisku szkolnym, w szczególności zwrócił uwagę na pojawiające się w szkołach przejawy agresji rówieśniczej. Pan sierżant udzielił też odpowiedzi na pytania uczniów. Serdecznie dziękujemy Komendantowi Powiatowej Komendy Policji za wsparcie w realizacji zadań profilaktycznych w naszej szkole.