12 listopada 2015 09:07 | Aktualności

Finał konkursu na najładniejszą zakładkę do książki

Uczniowie klas IV - VI z wielkim zaangażowaniem wykonywali swoje prace konkursowe pod kierunkiem nauczyciela plastyki. Zakładki były bardzo pomysłowe, estetycznie wykonane, dopracowane w każdym calu. Członkowie jury jak zwykle mieli trudny wybór laureatów, dlatego też przydzielone zostały po dwie nagrody na każde miejsce finałowe, pięć wyróżnień, a pozostali uczesnicy otrzymali nagrody pocieszenia. Wszystkie zakładki zostały przeznaczone na prezenty dla pierwszoklasistów i wręczone w bibliotece szkolnej podczas uroczystości "Pasowania na czytelnika".

Organizatorzy serdecznie dziękują uczestnikom za udział w konkursie i zapraszają do udziału w kolejnych konkursach.

Lista laureatów:

I miejsce zdobyły: