23 listopada 2015 18:25 | Aktualności

Zapraszamy do AKCJI MIKOŁAJ z Fundacji Gajusz

Kochani

Zostańcie Mikołajami!

Już po raz dziewiąty możecie spełnić dziecięce marzenia! Dzieci, będące pod opieką naszego hospicjum domowego, stacjonarnego i oddziałów onkohematologicznych, nie mogą się już doczekać Świętego Mikołaja. Chcąc Jemu ułatwić spełnienie swoich marzeń napisały górę listów. Czasem same, czasem przy pomocy kogoś bliskiego. Mimo choroby czas Bożego Narodzenia jest dla naszych małych podopiecznych tak samo piękny jak wtedy, kiedy byli zdrowi. Pomóżcie im spełnić marzenia.

Drogi Mikołaju, ja i mój brat Adrian jak co roku czekamy na Ciebie i wypatrujemy prezentów pod choinką. Adrian ma 18 lat i chciałby dostać nowy komplet pościeli w rozmiarze 160x200 może być z Batmanem bądź Spidermenem lub w inny wzór kolorowy, do tego żeby było mu ciepło prosi Cię o bluzę dresową . Dla mnie zaś drogi Mikołaju Wiktoria lat 11 niech to będzie lalka monster high Clawd Wolf ( to jest chłopak ) ….  ”.

Takich listów mamy mnóstwo. Jeśli chcesz zostać Mikołajem, zajrzyj do listy prezentów i działaj według naszych wskazówek.

Jak zostać Mikołajem?

Zbieramy złotóweczki dla Damiana z Z Hospicjum Domowego.

Damian w liście do Mikołaja poprosił o bluzę z nadrukiem MIX DSTREET i łańcuszek z krzyżykiem.

Szkolny Klub Wolontariatu