22 grudnia 2015 22:26 | Aktualności

Świąteczna loteria i Szlachetna Paczka

W świątecznej gorączce porządków, zakupów, gotowania, Szkolny Klub Wolontariatu dziękuje serdecznie za udział w świątecznej loterii. Dzięki Wam kochani uczniowie zebraliśmy w tym roku 692,70gr. Dziękujemy serdecznie za fanty na loterię, podarowane przez panie nauczycielki.

Dziękujemy serdecznie wolontariuszom za przygotowanie zdrowych i smacznych galaretek, które uczniowie chętnie kupowali.

Z funduszy uzyskanych ze Świątecznej Loterii wzięliśmy udział w Akcji Mikołaj oraz w Szlachetnej Paczce, byliśmy z upominkami w Domu Opieki Rodzinnej.

I jak co roku zakupiliśmy dla samotnych i starszych osób z terenów sołectwa Sączów, Siemonia, Twardowice i Myszkowice świąteczne paczki.

Bardzo, bardzo dziękujemy wszystkim.

opiekun Szkolnego Klubu Wolontariatu

Szkolnego Klubu Wolontariatu

Ważna głównie ze względu na osoby zaangażowane w wątek.
Kliknij, aby poinformować usługę Gmail, że ten wątek jest mało ważny.