Aktualności

12 stycznia 2016 12:32 | Aktualności

Podziękowanie

Pieniądze oddane do Banku, nie na prywatne konto, tylko na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Emocje opadły, siedzę i zastanawiam się, czy aby wszystkim powiedziałam dziękuję? Może się powtórzę, ale zawsze uważałam, że dobrych słów nigdy za wiele.

Dziękuję Wolontariuszom, którzy zamiast długiego snu, wylegiwania się przed TV kwestowali. Dziękuję wszystkim Rodzicom, którzy wyrazili zgodę, aby ich dziecko brało udział w WOŚP. Byliście Państwo w niedzielę darmową taksówką, dbając o bezpieczeństwo wolontariuszy.

Dziękuję Rodzicom, którzy upiekli bardzo dobre ciasta do naszej kawiarenki, to tam wytrwale stali wolontariusze ze skarbonkami.

Dziękuję pani Dyrektor, za wszystko co zrobiła, a o czym ja zapomniałam, bo pamięć mam krótką.

Dziękuję pani Joli – sekretarce, za spełnione wszystkie moje prośby, szukanie współrzędnych, odbieranie paczek WOŚP itd. Itd.  Przepraszam za marudzenie…

Dziękuję Koleżankom, które w niedzielę pomagały: zarządzały loterią, kawiarenką, malowały śliczne buźki najmłodszym.

Dziękuję Koleżankom za przygotowanie występów na Finał w Domu Kultury.

Dziękuję pani Basi Gajdzińskiej z Domu Kultury za wszystko co wiązało się z naszym Finałem. Dziękuję pani Halince, której zostawia się porządki na głowie w Domu Kultury.

Dziękkuję pani Ilonce Kocot, poprosiłam, załatwiła, odebrała, była.

Dziękuję Ochotniczej Straży Pożarnej z Sączowa. Towarzyszą nam już od pięciu lat, podwożą wolontariuszy do sąsiadów na kwestę. W niedzielę byli z nami cały dzień, na koniec zapalali lampiony świetlne.

Dziękując WSZYSTKIM dzielę się radością i dobrem, które w niedzielę stało się naszym udziałem, ponad wszelkie podziały polityczne, wiary, światopoglądu…

Szef sztabu nr 345 Iza Gielnik

PS. Szczególnie dziękuję mojej koleżance Bogusi: świąteczne telekonferencje - co jeszcze trzeba zrobić, losy  na loterię, przeliczanie , pakowanie… Super!!

Zobacz relację filomową z imprezy>>

Zobacz zdjęcia>>

Przeczytano: 527 razy. Wydrukuj|Do góry