03 lutego 2016 21:52 | Aktualności

Karnawałowy czas, karnawałowa moda...

Zbliża się nasz szkolny bal karnawałowy. W związku z tym uczniowie klasy II b postanowili się do niego solidnie przygotować. Na zajęciach zaprojektowali i wykonali własnoręcznie swoje stroje karnawałowe. Stroje były z nietypowych materiałów – starych pudełek, folii i niewykorzystanych materiałów tekstylnych. Okazało się, że surowce wtórne świetnie się do tego celu nadają. Dzieci wykazały się dużą pomysłowością. Po uszyciu strojów odbył się pokaz mody. Najbardziej podobał się wszystkim kostium Królowej Lodu, Chmurki, Indianek, Robota, Czerwonego Kapturka i Czarnoksiężników.
 Uwieńczeniem dnia był taniec „Kaczuszki” wykonany wspólnie z uczniami klasy III. Wszyscy doszli do wniosku, że do dobrej zabawy nie jest potrzebny drogi strój. Wystarczy dobry pomysł i świetny humor.