18 marca 2016 20:33 | Aktualności

"MALI uczniowie idą do szkoły"- nasze książeczki

Licytacja książeczek

Klasa VI wzięła udział w projekcie edukacyjno - pomocowym UNICEF " MALI uczniowie idą do szkoły". Uczniowie wykonywali dowolne książeczki - krótkie opowieści, bajki, opowiadanie, tomik wierszy. Rodzaj literatury oraz technika pozostały dowolne. W niedługim czasie powstały książeczki, pięknie ozdobione rysunkami, ilustracjami. Uruchomiona została kreatywność i wyobraźnia młodych osób.

Teraz pozostaje tylko sprzedaż naszych książeczek. Zapraszamy wszystkich do licytacji. Zbliżają sie święta, ten drobny prezent w postaci ręcznie wykonanej książeczki, na pewno ucieszy nie tylko najmłodszych. Książki będą sprzedawane od 21  do 23 marca br. w szkole i przedszkolu. Sprzedaż internetowa trwa online. Oferty zakupu książeczek prosimy wysyłać na adres izabela_70@op.pl

Cena wywoławcza książeczki 10zł

Drogi Rodzicu, Babciu, Dziadku, Ciociu i Wujku siegnij do skarbonki, aby zakupić książeczkę. Podwójna radosć: uśmiech na twarzy osoby obdarowanej i dziecko, które może w Mali iść do szkoły.

Książeczki 2016