21 marca 2016 12:27 | Aktualności

Świetlik

8 marca 2016r uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „ Świetlik”.

Głównym celem konkursu jest popularyzacja nauk przyrodniczych wśród uczniów szkół podstawowych. Konkurs przebiega w dwóch etapach: przygotowawczy polegający na przeprowadzeniu zestawu doświadczeń konkursowych oraz z testu finałowego.

Dla naszych pierwszaków była to okazja żeby po raz pierwszy w formie testu sprawdzić swoją wiedzę ogólną o świecie przyrody. W konkursie wzięło udział czterech uczniów klasy I.

Pierwszaki pracowały zgodnie z poznanym regulaminem wykazując się dużą dojrzałością i samodzielnością w czasie testu. Gratulujemy uczniowskiej postawy i czekamy na ogłoszenie wyników testów - 9 maja 2016 r.