10 kwietnia 2016 13:07 | Aktualności

Magiczny spektakl

Dnia 23.03.2016r. klasy IV-VI wybrały się na spektakl „Tajemniczy Ogród” do Teatru Zagłębia w Sosnowcu.

W autokarze wszyscy w tajemnicy przed paniami podjadali słodycze. W teatrze uwaga wszystkich dzieci skupiona była na spektaklu, który bardzo im się  spodobał.  Wielkie wrażenie wywarła gra aktorska, ponieważ była dynamiczna. Aktorzy swoje kwestie wypowiadali głośno i wyraźnie, dzięki czemu dotarli do każdego z nas. Najwięcej emocji wzbudziła w nas gra Bena, ogrodnika, który zawsze służył dobrą radą i był dowcipny. Przypadła nam go gustu także muzyka, która była niezwykle różnorodna. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Podobały nam się także kostiumy aktorów, które były kolorowe i wzorzyste. Dziewczyny zwróciły uwagę na piękne, kolorowe suknie, natomiast chłopcy na starodawne stroje mężczyzn. Te ostatnie wywołały lekki uśmiech na naszych twarzach. Spektakl wywarł na uczniach duże wrażenie i zapadł w pamięć. Wyjazd można uznać za bardzo udany.

Wiktoria Rozwałka, Natalia Zawodniak,

Mateusz Balcerzak, Bartosz Twardokęs