12 kwietnia 2016 13:08 | Aktualności

Uwaga! Informacja z UG

Poruszamy Gminę ! Dzień dobry, Jako Referat Promocji i Rozwoju zwracamy się z uprzejmą prośbą o zagłosowanie na Naszą Gminę w konkursie Nestle porusza Polskę. Postaw na aktywny styl życia i porusz Bobrowniki z Nestlé! Nestlé porusza Polskę - to akcja, w której Nasza gmina ma szansę powalczyć o siłownię! Właśnie ruszyło internetowe głosowanie do tego konkursu. Od dzisiaj, codziennie można głosować na wybraną lokalizację, u nas jest to teren przy stadionie Orzeł Bobrowniki, gdzie firma Nestlé ufunduje i postawi siłownię na świeżym powietrzu! A jest o co walczyć! Dlatego prosimy każdego mieszkańca, aby codziennie klikał i zbierał punkty! ;-) Prosimy także o przekazanie informacji uczniom szkoły oraz rodzicom uczniów aby mogli zagłosować.

LINK DO GŁOSOWANIA: