19 kwietnia 2016 15:52 | Aktualności

„Dla Ciebie żonkil, dla chorego nadzieja”

W ramach ogólnopolskiej Kampanii „ Hospicjum to też Życie” 17 kwietna 2016r członkowie Szkolnego klubu wolontariatu, przy wsparciu uczennic z klasy 1b, wzięli udział w kweście  przy Kościele Św. Jakuba w Sączowie. Celem zbiórki publicznej było zdobycie funduszy na zakup sprzętu medycznego dla pacjentów hospicjum w Będzinie oraz wsparcie dzieci osieroconych, których rodzice w ostatnim okresie życia byli pod opieką Hospicjum Onkologicznego Fundacji „ Pro Salute”. W myśl hasła przewodniego kampanii „ Dla Ciebie żonkil, dla chorego nadzieja” wolontariusze obdarowywali tych którzy wsparli finansowo akcję żonkilami.

W imieniu własnym i organizatorów serdecznie dziękujemy mieszkańcom Sączowa za okazaną przychylność, datki pieniężne i każde ciepłe słowo.

„ Dobro powraca”.