07 maja 2016 12:30 | Aktualności

Rejonowy Konkurs Ortograficzny

Dnia 11 lutego w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny. Uczestniczyli w nim chętni uczniowie z klas II i  z klasy III.

Najlepsze wyniki uzyskali:

• klasa IIa: Maria Niedbała
  • klasa IIb: Julia Gajda
  • klasa III: Emilia Mazan i Bartosz Bednarek

Osoby te 28 kwietnia reprezentowały naszą placówkę w Rejonowym Konkursie Ortograficznym organizowanym przez Szkołę Podstawową w Dobieszowicach. W konkursie uczestniczyli uczniowie ze szkół podstawowych naszej gminy oraz uczniowie ze szkoły w Wojkowicach i Strzyżowicach. Zadaniem uczestników było jak najlepiej napisać dyktando, rozwiązać łamigłówki ortograficzne, zagadki, rebusy.

Uczennica klasy III Emilia Mazan zdobyła wyróżnienie spośród uczestników reprezentujących klasy III.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.