14 kwietnia 2016 20:20 | Aktualności

Spotkanie z rodzinami uczniów klasy III

Uczniowie klasy III zaprosili w szkolne mury rodziców swych i dziadków.

31 marca miało miejsce spotkanie pokoleniowe z mamami. Odwiedziła nas mama Oliwii, Emily, Maksa i Radka. Uczniowie przygotowali konferencję prasową, na której zadawali pytania dotyczące szkoły w czasach młodości mam. Mamy bardzo chętnie odpowiadały na pytania, a wypowiedzi swe popierały przyniesionymi materiałami. Były to zdjęcia, książki, plan lekcji, legitymacja szkolna. Zaskoczeniem dla dzieci był fakt, iż lekcje wychowania fizycznego odbywały się na korytarzu szkolnym.

7 kwietnia w progi naszej klasy zawitali kolejni goście. Tym razem odwiedziła nas babcia Maksa, babcia Radka i dziadek Emily. Ich wspomnienia  z czasów szkolnych bardzo zainteresowały dzieci.

Dzięki tym spotkaniom uczniowie klasy III poznali historię naszej szkoły oraz warunki w jakich uczyli się ich rodzice i dziadkowie.

11 kwietnia popołudniową porą na spotkanie teatralne do szkoły przybyli rodzice i dziadkowie uczniów klasy III.  W radosnej atmosferze dzieci przypomniały fabułę popularnych bajek czy baśni.