13 maja 2016 18:18 | Aktualności

IV Gminny Konkurs Komputerowy "Z komputerem za pan brat"

W czwartek po raz IV odbył się Gminny Konkurs Komputerowy „Z komputerem za pan brat”. Tegoroczny konkurs miał dwóch organizatorów: Szkoła Podstawowa w Sączowie i Szkoła Podstawowa w Dobieszowicach. Rozgrywki odbyły się w pracowni komputerowej w szkole w Dobieszowicach, gdzie od godziny 9.05 do 11.15 w pocie czoła rozwiązywany był test z wiedzy komputerowej. Ośmioro uczniów wykonywało także zadania z Worda i tworzyło prezentacje w PowerPoint.

Miło nam poinformować, że tegoroczny konkurs wygrała Martyna Borówka uczennica z klasy VI, naszej szkoły. II miejsce zajął Marcel Rogala, uczeń klasy VI ze Szkoły Podstawowej w Bobrownikach. III miejsce zdobył Karol Mitas, uczeń z klasy VI, także z naszej szkoły.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział, zwycięzcom gratulujemy. Zapraszamy serdecznie za rok.