13 maja 2016 18:19 | Aktualności

"Daj włos" czyli historia dwóch dziewczynek

Jakie to piękne, że dobrocią i nie tylko, można się dzielić z innymi. Jakie to piękne, że rodzice mają takie córeczki. Bo mowa o Oliwii i Ani - bohaterkach naszej Akcji „Daj włos”. Z inicjatywy rodziców, na początku tygodnia, Szkolny Klub Wolontariatu zaprosił uczennice naszej szkoły do Akcji „Daj włos”. Akcja organizowana jest przez Fundację Rak'n'Roll. W popołudnie czwartkowe uczennice z klasy III Ania i Oliwia, zagościły na fryzjerskich fotelach. Panie z Salonu Metamorfoza z Bobrownik, przez trzy godziny dbały, aby w profesjonalny sposób spadły dziewczynkom włosy z głowy. Zobaczcie sami zdjęcia, które nie wymagają komentarza. Tak jak ten piękny gest, które Małe Dziewczynki uczyniły dla Dużych Dziewczyn. Dziękujemy!!!!!!

PS. Może następne?