21 maja 2016 08:08 | Aktualności

Nasze przygotowania do biegu

Uwaga wszyscy uczestnicy  imprezy „Bieg do szczęśliwego dzieciństwa”, wczoraj z drukarni wyjechały świeżutkie numerki startowe oraz plakat promujący nasze wydarzenie. Pojawił się również partner naszej imprezy –fundacja „Dajemy Dzieciom Siłę”. Coraz więcej osób potwierdza też swój udział w imprezie i chce z nami pobiec.

Nadal szukamy sponsorów, którzy przekażą nagrody na losowanie „szczęśliwych numerków” – kochani wesprzyjcie nas w poszukiwaniach.

Zatem stało się: „nastąpiło zwolnienie blokady maszyny losującej” i już wiemy, że pobiegniemy, szlifujcie formę!

p.s. Mamy informację, że uczestnicy „zielonej szkoły” wraz z panią Dyrektor i Wychowawczynią już trenują, można ich spotkać wczesnym rankiem na plaży gdzieś na północy naszego kraju Wyluzowany

Krzysztofa Urbańska – koordynator biegu