23 maja 2016 15:32 | Aktualności

NAGRODA GŁÓWNA

Uczniowie klasy VI zdobyli nagrodę główną (I miejsce) w konkursie na „ zabawki” dla zwierząt ze Śląskiego ZOO, którego Organizatorem był Śląski Ogród Zoologiczny w Chorzowie. Nagrodą jest bezpłatne jednorazowe wejście do zoo, udział w warsztatach edukacyjnych (w uzgodnionym wcześniej terminie w 2016 roku) oraz otrzymanie wydawnictw przyrodniczych. Fantazją i kreatywnością w projektowaniu i wykonaniu konstrukcji wyróżnili się: Julia Gaj, Emilia Gaj, Kinga Niedbała, Dawid Nowak.

W konkursie brali także udział uczniowie z klasy IV. Zabawki wykonane przez Jakuba Bandure i Igora Grudniewskiego cechowały się walorami kształcącymi.