31 maja 2016 09:18 | Aktualności

VI MIĘDZYGMINNY KONKURS MATEMATYCZNY „Jeden z dziesięciu”

Dnia 20 maja 2016 roku o godzinie 930 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Sączowie odbyła się VI edycja Międzygminnego Konkursu Matematycznego „Jeden z dziesięciu”. Organizatorem konkursu był ZSP w Sączowie i ZSP w Dobieszowicach. W konkursie uczestniczyli uczniowie klas piątych i szóstych ze szkół podstawowych z Bobrownik, Rogoźnika, Toporowic, Dobieszowic i Sączowa.

Miło nam poinformować, że laureatami konkursu zostali:

- w kategorii piątoklasistów:

1. Anna Kulawik – Dobieszowice

2. Maciej Wójcik – Bobrowniki

3. Aleksander Nocuń – Bobrowniki

- w kategorii szóstoklasistów:

1. Jarosław Nocuń – Bobrowniki

2. Karol Mitas – Sączów

3. Martyna Borówka - Sączów

Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, nagrody książkowe i rzeczowe. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Nagrody ufundowała Rada Rodziców naszej szkoły i Szkoły Podstawowej w Dobieszowicach.

Konkurs przebiegł w pogodnej i przyjaznej, pełnej zaciętej rywalizacji atmosferze.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział. Zwycięzcom gratulujemy. Do zobaczenia za rok!