01 czerwca 2016 14:42 | Aktualności

Dzień Matki w Krakowie

Uczniowie klasy II b uczcili Dzień Matki wyjazdem do Krakowa. Dzieci spędziły ten dzień wspólnie ze swoimi mamami oraz ojcami. Spacerowali po pięknym Krakowie, poznawali jego zabytki oraz legendy. Atrakcją wycieczki był niewątpliwie rejs statkiem „Albatros” po Wiśle. Dostarczył on wszystkim wspaniałych wrażeń. Nie zabrakło czasu na wspólne zakupy i pyszne lody.

Na zakończenie wycieczki dzieci udały się do Manufaktury Czekolady.

Radości nie było końca!!! Wszyscy poznali tajniki produkcji czekolady i jej gatunki. Dzieci mogły wyczarować z niej własnoręcznie pralinki oraz prezencik dla mamy. Po zakończonej pracy niektórych trudno było poznać! Mamy natomiast delektowały się w tym czasie mrożoną kawą z lodami. Pełni wrażeń wróciliśmy do domów. Było super!