05 czerwca 2016 20:56 | Aktualności

Dziękujemy!

JEST MOC !

Dziękujemy wszystkim uczestnikom biegu – DZIECIOM, RODZICOM.  Swą liczną obecnością daliście dowód poparcia dla idei wychowania bez klapsów. Pokazaliście, że można się dobrze bawić mimo deszczu i na przekór deszczowi!
Niech malkontenci i niezdecydowani popatrzą na uśmiechnięte buzie dzieciaków! Liczymy na Waszą obecność następnym razem.

Dziękujemy wszystkim organizatorom biegu, osobom zaangażowanym w rozmaite prace: Panu Jarosławowi Wołczykowi – pełnomocnikowi Wójta Gminy Bobrowniki ds. Rozwiazywania Problemów Alkoholowych; naszym KOLEŻANKOM, pracownikom obsługi, pani sekretarce, nieocenionej radzie rodziców.

Dziękujemy naszym Gościom! Obecność Pana Wójta, pana Dudzińskiego- przewodniczącego Rady Miasta Będzina,  radnych Gminy Bobrowniki – p. Przybylaka, p. Michalaka, p. Gwoździa była dla nas bardzo wspierająca.

Jesteśmy wdzięczne za obecność na naszej imprezie osób, które na co dzień stykają się z problemem przemocy wobec dzieci – pani Barbary Cebuli - dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej
w Będzinie, pani Aleksandry Plak – kierownikowi zespołu kuratorskiej służby sądowej przy Sadzie Rejonowym w Będzinie, pani kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej Henryki Malczewskiej.
Dziękujemy na przybycie i przychylne słowa oceniające zarówno pomysł jak i realizację przedsięwzięcia.

Dziękujemy biegaczom – maratończykowi p. Stanisławowi Fijołkowi, za dzielenie się z nami doświadczeniem w organizacji imprez biegowych,  pasjonatkom biegania propagującym tę formę aktywności fizycznej – pp. Joannie Cichoń i Beacie Adamczyk-Nowak.

Słowa podziękowań kierujemy do naszych dzielnych sączowskich strażaków i ich Pani Prezes za zabezpieczanie biegu, pomoc w kierowaniu ruchem.

Pani Aleksandrze Elzner – biegaczce i „sanitariuszce” dziękujemy za gotowość niesienia pomocy potrzebującym. Na szczęście pomoc nie była nikomu potrzebna.

Dziękujemy naszej gminnej telewizji – pani Paulinie i panu Tomkowi za profesjonalną i sympatyczną relację z Biegu do szczęśliwego dzieciństwa.

Bieg do szczęśliwego dzieciństwa trwa!

Małgorzata Fijołek

Krzysztofa Urbańska