14 czerwca 2016 09:22 | Aktualności

Balladyna szóstoklasistów i stulecie szkoły

Dnia 14 kwietnia uczniowie klasy szóstej gościli swoich rodziców na spotkaniu z okazji 100-lecia szkoły. Na wstępie zaprezentowali dwa występy pt. „Balladyna”. Każdy z występów został zwieńczony dużymi oklaskami. Po części artystycznej widownia i aktorzy udali się na słodkie co nieco. Niektórzy z nas zamienili się w szkolnych redaktorów, zadawaliśmy pytania rodzicom dotyczące ich szkolnych lat. Rodzice bardzo ochoczo odpowiadali nam na pytania o to, jak wyglądały lekcje, przerwy i szkolne znajomości. Na podstawie ich opowieści łatwo było wywnioskować, że nasze szkolne lata bardzo różnią się pod wieloma względami. Całe spotkanie upłynęło wszystkim w miłej atmosferze.

Balladyna v.2