Aktualności

29 czerwca 2016 19:11 | Aktualności

Coś się kończy, coś zaczyna...Pewne chwile mijają bezpowrotnie.

24 czerwca 2016 roku o godzinie 9.00 na wielkiej sali, wśród wielu gości, rodziców, nauczycieli, koleżanek i kolegów…Można by dużo pisać o tym pięknym dniu. Trzy ważne wydarzenia miały miejsce w naszej szkole.

Pani Maria Mańczyk i Eleonora Nabrdalik zakończyły wieloletnią pracę w Szkole Podstawowej w Sączowie. Koniec ich pracy zawodowej przypadł w roku szczególnym, kiedy obchodzimy stulecie naszej szkoły. Całe ich życie zawodowe związane było z tym miejscem. Pani Maria i pani Eleonora były świadkami zmian zachodzących w naszej placówce. Pani dyrektor Małgorzata Fijołek gorąco podziękowała za ich oddanie, cierpliwość i poświęcenie dla uczniów oraz serdeczność, tolerancję i życzliwość dla współpracowników. Dyrektor podkreśliła, że praca pani Marii i Eleonory cieszyła się uznaniem i szacunkiem nas wszystkich. W imieniu swoim, grona pedagogicznego oraz pracowników życzyła im zdrowia oraz zrealizowania osobistych zamierzeń  na emeryturze.

Kolejne wydarzenie to ukończenie Szkoły Podstawowej przez klasę VI. W pięknej scenerii zobaczyliśmy ich w tym gronie po raz ostatni. Część naszych kolegów na kilka lat zawita do różnych gimnazjów. Zobaczyliśmy piękne przedstawienie i prezentację, na której uczniowie klasy VI pojawili się od pieluszki do roku 2016. Dla nich coś się skończyło, ale coś ważnego się zaczyna. Ostatni slajd to pożegnanie wychowawczyni z klasą „Jestem dumna, że przez trzy lata byłam Waszą wychowawczynią. Cieszę się, że to właśnie Wy tworzyliście moją klasę. Życzę Wam drodzy Wychowankowie powodzenia, sukcesów i wiary we własny siły. Niech każdy dzień Waszego życia wita Was słońcem i pogodą. A zaczynające się wakacje będą wspaniałym wypoczynkiem. Dziękuję za wspólne trzy lata.”

Ostatnie i najważniejsze wydarzenie tego dnia  to zakończenie roku szkolnego i WRESZCIE WAKACJE!!!! Słońca, podróży, poznania nowych miejsc, super przygód i szczęścia w zdobywaniu kolejnego dnia wakacji!  Do zobaczenia za dwa miesiące!

Wyróżnieni

Nargroda Wójta Gminy Bobrowniki

Martyna Borówka i Karol Mitas

Nagroda Dyrektora Szkoły

Karol Mitas

Wyróżnieni klasa VI

Martyna Borówka - 5,8

Karol Mitas - 5,7

Emilia Gaj - 5,6

Julia Gaj - 5,6

Mateusz Pitas 0- 5,2

Natalia Trefon- 5,2

Kinga Niedbała - 5,1

Patryk Napiórkowski - 4,9

Bartłomiej Wyparło - 4,9

Julia Majewska - 4,8

Wyróżnieni klasa V

Wiktoria Rozwałka -5,55

Mateusz Balcerzak -5,36

Wiktoria Błaszkowska - 5,18

Kamila Garczarczyk -5,18

Wojciech Janota - 5,0

Kamila Wyparło - 5,0

Wiktor Łuczak - 4,91

Julia Grabowska - 4,91

Natalia Luzak - 4,82

Wyróżnieni klasa IV

Zuzanna Sitko 5,55

Jakub Bandura 5,5

Natalia Łukasik 5,36

Martyna Kucias 5,27

Kocot Julia 5,18

Kinga Abelec- Janiszewska 4,91

Jakub Gendziwełna 5,09

Szymon Głowacz 5,09

Milena Wieczorek 5,09

Hubert Flak 5,0

Sergiusz Dyszy 4,91

Maria Knap 4,91

Bartosz Klimczyk  4,82

      Relacja filmowa cz. I - Zobacz>>

      Relacja filmowa cz. II - Zobacz>> 

 

Przeczytano: 904 razy. Wydrukuj|Do góry

zakończenie akademia 2016r