Dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku 2017/2018 - 30 kwietnia, 2 maja, 4 maja

Aktualności

22 września 2016 18:07 | Aktualności

Biegamy i zwyciężamy

Nasi uczniowie osiągnęli pierwsze sukcesy sportowe w tym roku szkolnym. 18 września w Rogoźniku odbył się II Rogoźnicki Bieg na 5-kę. Jego trasa była prawdziwym wyzwaniem dla wszystkich uczestników, bo aura w tym roku wyjątkowo nie sprzyjała. Nie przeszkodziło to jednak młodym zawodnikom w biegu po sukces. W kategorii wiekowej klas 0-3 (dziewczęta) na dystansie 400 m II miejsce zajęła uczennica klasy II B Marysia Smyl, a wśród chłopców z klas 4-6 na dystansie 800 m miejsce I wywalczył Mikołaj Łuczak. To naprawdę duży sukces naszych biegaczy, bo konkurencja była bardzo silna. Każdy z zawodników uhonorowany został medalem, a uczestnicy, którzy znaleźli się na podium otrzymali nagrody, w tym unikalne koszulki zwycięzców ufundowane przez Gminę Bobrowniki. Wszystkim, którzy wystartowali w Biegu na 5-kę serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnej edycji!

Przeczytano: 195 razy. Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry