19 października 2016 12:05 | Aktualności

Konkurs Edukacyjny Bezpiecznie Tu i Tam

Nasza szkoła jest uczestnikiem Konkursu edukacyjnego Bezpiecznie Tu i Tam, organizowanym przez Fundację Orange. Dzięki niemu mamy szansę lepiej poznać zasady bezpiecznego korzystania z Internetu. Ten konkurs to dla nas nauka, zabawa i cenne nagrody

Wygrajmy go wspólnie!

O liczbie uzyskanych przez szkołę punktów decyduje wspólne zaangażowanie uczniów, nauczycieli, rodziców, którzy realizują aktywności konkursowe:.

• Dzieci zdobywają punkty dzięki swojej aktywności w trakcie zajęć edukacyjnych i biorąc udział w zadaniach konkursowych.

• Rodzice mają za zadanie pozyskanie certyfikatów za realizację kursu Bezpiecznie Tu i Tam na fundacja.orange.pl/kurs.

• Nauczyciele zdobywają punkty za realizację aktywności konkursowych dla dzieci i rodziców zgodnie z programem dydaktycznym akcji

Nagrodą główną dla szkoły, która zwycięży w Konkursie jest
wyposażenie szkolnej pracowni multimedialnej w sprzęt o wartości 30 000 zł. Szkoły, które uplasują się na kolejnych 10 miejscach w tabeli punktacji, uhonorujemy nagrodami wyróżnienia w postaci sprzętu dydaktycznego o wartości 5000 zł każdy.

Nagrody czekają również na uczniów, którzy wezmą udział w 3 zadaniach konkursowych. Najlepsze trzy prace w każdej rywalizacji nagrodzimy tabletami i gadżetami elektronicznymi. Przygotowaliśmy również nagrody wyróżnienia w postaci gier edukacyjnych dla kolejnych 7 laureatów zadań konkursowych.

• Jak wygrać?
    Przyznajemy punkty za aktywność nauczycieli, uczniów, a także rodziców. Punkty policzymy według specjalnego algorytmu, który zagwarantuje równe szanse wielkim i kameralnym szkołom. Dzięki temu zwyciężą najbardziej zaangażowane społeczności szkolne.

Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy

Koordynator konkursu Izabela Gielnik