25 listopada 2016 21:58 | Aktualności

List do św. Mikołaja

Kolejna akcja i kolejne działanie Wolontariatu.

Listy dzieci są różnorodne, każde dziecko napisało lub namalowało tak, jak potrafiło. Niektóre stanowią koncert życzeń.

Wiek dzieci, które pisały listy także jest różny – od maluszków (pomagali opiekunowie) po nawet siedemnastolatki. W rodzinach zastępczych najczęściej przebywa więcej niż jedno dziecko. Mikołaj jest sprawiedliwy i przynosi prezent każdemu dziecku, także dużemu. Informacyjnie dodajmy, że przygotowują Państwo prezenty dla dzieci przebywających w rodzinach zastępczych, czyli dzieci, które z różnych powodów (kryzysy, trudności, etc.) nie są wychowywane przez swoich rodziców (więcej informacji: http://towarzystwonaszdom.pl/rodzinna-opieka-zastepcza).