UWAGA! REKRUTACJA!

12 grudnia 2016 10:20 | Aktualności

„Podaruj książkę do biblioteki szkolnej”

Szanowni Państwo!

Zachęcając dzieci do czytania książek oraz czynnego korzystania z biblioteki staramy się wzbogacać nasz księgozbiór o nowości wydawnicze organizując kiermasze, biorąc udział w projektach promujących czytelnictwo jak np. „Książki naszych marzeń”. Dzięki temu, iż oferta biblioteki w miarę możliwości poszerza się o nowe tytuły, powoli wzrastają statystyki wypożyczeń książek spoza kanonu lektur obowiązkowych, co bardzo nas cieszy!

Wiele pozycji w naszym księgozbiorze, to książki pozyskane z darów naszych czytelników. Mimo to, nasz księgozbiór w dalszym ciągu jest na dość ubogim poziomie. Stąd wziął się pomysł zorganizowania akcji pt. "Podaruj książkę do biblioteki szkolnej”. Wiele osób posiada w domu książki, do których już nie zagląda, a są to wciąż pożądane pozycje na rynku. Jeżeli zechcielibyście Państwo podarować takie książeczki do naszej biblioteki, nasi czytelnicy byliby niezmiernie wdzięczni darczyńcom.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w naszej wspólnej akcji.

Rodzice wspierający czytelnictwo naszych dzieci oraz bibliotekarz szkolny Uśmiech