27 stycznia 2017 23:32 | Aktualności

Zimowy Koncert

13 stycznia w godzinach popołudniowych gościnny Dom Kultury w Sączowie rozbrzmiewał muzyką i śpiewem dzieci. Na  "Zimowy Koncert" zaprosili tu swoich bliskich przedszkolacy i uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sączowie. Każda grupa przedszkolna i każda klasa przygotowała występ. Wszystkie dzieci miały mozliwość zaprezentowania sie na scenie, a to w piosenkach grupowych, w tańcu, w małych formach scenicznych, w popisach solowych.  Licznie przybyli Rodzice z dumą oklaskiwali wykonawców, podziwiali talenty.

Po zakończonych prezentacjach na dzieci czekała zabawa, a potem - dwa tygodnie wyczekiwanych ferii.

Dziękujemy Pani Gajdzińskiej i Radzie Rodziców ZSP w Saczowie za pomoc w organizacji imprezy.

Żałujemy bardzo, że nie ukazał sie dotychczas materiał filmowy z koncertu, ale poniformowano nas w Gminie, ze to z powodu poważnej awarii. Cierpliwie poczekamy! Uśmiech